Narcos

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA I REKLAMOWAdobre zdjęcie sprzedaje najlepiej

Fotografia produktowa zajmuje w obecnych czasach, dużą część działań marketingowych, zwłaszcza przy prowadzeniu sklepu stacjonarnego jak i internetowego. Klienci oczekują od sklepów ładnych i ciekawych, ale też prostych i szczegółowych zdjęć w wysokiej jakości. Z własnego doświadczenia dobrze wiemy, że dobry produkt to jedno, ale bez jego dobrej prezentacji, nikt go nie zauważy. Z chęcią pomożemy Ci w jak najlepszym przedstawieniu Twoich produktów. Mamy w tym temacie bogate portfolio. W pracowni KADR znajduje się specjalistyczne wyposażenie do fotografii produktowej jak stół bezcieniowy czy damskie i męskie manekiny “duchy”.

x

manekin duch

manekin duch

Manekin duchpokaż jak to leży

Chcesz zaprezentować swój produkt nie “na płasko”? Zrób razem z nami sesję produktową, z udziałem manekina “ducha”. Fotografowana na nim odzież nabiera kształtu i wygląda naturalnie – jak na modelu/modelce. Wartością dodaną przy takim rozwiązaniu jest zaangażowanie w sesję małej ilości ludzi.

x

Zdjęcia na modelach

Zdjęcia na modelach

Zdjęcia na modelachbo liczy się persona

Zestawienie produktu z personą to świetne posunięcie. Nic tak nie oddaje charakteru marki jak człowiek, który może wyrażać ją swoją osobą, czy spojrzeniem i mimiką twarzy. Modelki i modele, są nierozłacznią częścią branży odzieżowej, ale mogą także pomóc w promocji innych kategorii produktów. W Pracowni KADR, możesz dać się ponieść wyobraźni i przedstawic produkt w oryginalny sposób.

x

Produkty

Produkty

Produktydetale mają znaczenie

Wykorzystanie stołu bezcieniowego do sfotografowania produktu to bardzo dobre posunięcie. Możesz pokazać produkt z każdej strony i skoncentrować się na ujęciu detali, które w innych warunkach, nie byłyby tak dobrze widoczne.

x

  • Świetne studio dające dużo możliwości modelowania światłem. Super kontakt z właścicielami. Na pewno jeszcze nie raz wrócę. Polecam!

    Paweł Kaleta

    Paweł Kaleta

  • Nasza współpraca od początku przebiega znakomicie. Zdjęcia są perfekcyjne, bardzo dobrze oddają charakter naszych ubrań, jak i najdrobniejsze detale. Co ważne - dostajemy je zawsze na czas.

    Unicut

    Nowohucka marka odzieżowa